Vedúci fyzioterapeut - FK DAC 1904

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
2 500 EUR/mesiacKonečná mzda bude závislá od znalostí a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho futbalového klubu hľadáme kolegu na pozíciu vedúci fyzioterapeut, s prirodzeným cítením a vzťahom k športu.

Hlavná náplň práce:
- metodické a odborné smerovanie práce ostatných fyzioterapeutov,
- zodpovednosť za dodržiavanie všeobecne záväzných právnych predpisov, organizačného, pracovného a prevádzkového poriadku, pokynov a príkazov nadriadených pracovníkov, zodpovednosť za plynulý chod,
- zabezpečovanie koordinácie pracovnej činnosti fyzioterapeutov,
- kontrola pracovného programu a rozpisu služieb kolegov a jeho plnenie,
- poskytovanie fyzioterapie vybraných ochorení pohybového systému, fyzioterapia funkčných a štrukturálnych porúch pohybového systému, ergoterapia, reflexná terapiu, mobilizačné techniky, masáže a ostatné odborné rehabilitačné úkony,
- spolupráca s lekárom pri diagnostických a terapeutických výkonoch.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zľavy na firemné produkty a služby
- pružný pracovný čas
- vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
- teambuilding
- možnosť profesijného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť
- empatia
- precíznosť
- zmysel pre vedenie ľudí

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827358  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac