Plánovač

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce

Povodská cesta, Dunajská Streda

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2 500 EUR/mesiacz toho základná zložka mzdy 2200 EUR + variabilná zložka 300 EUR. Mzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o stála kontrola vykrytia objednávok
o dennodenná kontrola úplnosti objednávky (overiť termín naskladnenia, naplnenie objednávky)
o v prípade chýbajúceho tovaru pre naplnenie objednávky overenie dodania a termín vyskladnenia a odporučiť riešenie

• Obedy zadarmo
• Pružný pracovný čas
• Zľavy na firemné produkty a služby vo výške 10%
• Stabilné zamestnanie
• Kariérny rast
• Vianočný bonus
• Referral program– odporuč svojho kolegu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, MAT/FYZ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Földešová
Tel.: +421915780896
E-mail: poslať životopis
ID: 4620738  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac