Recepčný/á - Hotel DAC Bonbon

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Dohodou

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 000 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel BONBON, ktorý je jeden z domovov dunajskostredského futbalu, hľadá pracovnú silu na pozíciu Recepčnú.

Náplň práce:
• Check in a check out hostí
• Aktualizácia a zapisovanie nových rezervácií priamo do systému
• Komunikácia s ubytovanými hosťami, a okamžité riešenie ich požiadaviek s danou kompetentnou osobou
• Vykonávanie kontroly izieb pred príchodom hostí a po ich odchode
• Prijímanie rezervácií na využitie meetingovej miestnosti a jej príprava na základe požiadaviek
• Udržiavanie poriadku na recepcii a v bare pri hlavnej recepcii
• Komunikácia a objednávanie tovaru na jednotlivé akcie/training campy
• Príprava jedálne na akcie/training campoch /raňajky, obedy a večere/
• Komunikácia a usmerňovanie brigádnikov – kontrola kvality ich práce

  • zľavy na firemné produkty a služby
  • práca v zaujímavom a atraktívnom prostredí
  • Referral program - odmena za odporúčanie nového kandidáta
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • možnosť odborného rastu
  • zamestnanecké zľavy
  • výborný tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia a hoteliérstvo, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Zmysel pre poriadok
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Tímový hráč

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4610040  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac