Financial controller - FK DAC 1904

FK DAC 1904, a.s.

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Dohodou

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1 800 EUR/mesiacUvedená suma je minimálna garantovaná mzda na tejto pozícii, konečná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s číslami a hľadáte si nové uplatnenie? Do nášho finančného tímu hľadáme nového kolegu/kolegynku na pozíciu finančného kontrolóra.

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • Sledovanie a analýza hospodárenia jednotlivých stredísk, analýza jednotlivých druhov výdavkov a kontrola nákladov spoločnosti,
  • konsolidácia, analýza a následný reporting aktuálneho finančného stavu v porovnaní s plánmi a prognózami,
  • príprava podkladov pre pravidelný reporting,
  • aktívna účasť na tvorbe plánov a forecastov,
  • analýza a vyhodnocovanie projektov, ich výnosnosti a návratnosti
  • hľadanie príležitosti na zlepšenie procesov, návrh možných riešení, hľadanie možností úspor,
  • príprava ad-hoc reportov a analýz,
  • aktívna podpora businessu,
  • vyhodnocovanie finančných ukazovateľov.

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • zľavy na firemné produkty a služby
  • pružný pracovný čas
  • vianočný bonus
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
  • teambuilding
  • možnosť profesijného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančného kontrolingu, alebo finančnej analýzy

  • nadšenie pre "čísla"
  • analytické myslenie
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • orientácia na výsledok a na detail
  • samostatnosť
  • iniciatívnosť

DAC 1904 je futbalový klub s bohatou históriou, dobre známy vďaka účinkovaniu vo Fortuna lige. Okrem prvoligového mužstva vedieme aj dorastenecké, žiacke a ženské kategórie mužstiev, ako aj prípravku detí v predškolskom veku. Sme hrdí, že na území MOL Football Academy trénujeme až 300 detí.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4148216  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac