Raňajkový kuchár

Dunajská brána, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.+príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rôznorodá práca v menšej hotelovej reštaurácii, príprava raňajok cez víkendy
- dodržiavanie stanovených postupov, receptúr, množstva použitých surovín
-dodržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku
-umývanie riadu
- vynikajúci pracovný čas - od 6. - 12.00 víkend

Veľká možnosť sebarealizácie v malom hoteli a malom pracovnom kolektíve. Zamestnanecká strava zdarma. Možnosť využívať hotelové fitnes centrum.

Informácie o výberovom konaní

Prosím, posielajte životopisy emailom na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zodpovednosť, zmysel pre poriadok a čistotu , pozitívny a proklientsky prístup, pracovitosť, tímový hráč, flexibilita.

Hotel Danubia Gate Bratislava poskytuje moderné a komfortné ubytovanie v centre Bratislavy. Hotel ponúka v rámci svojich služieb reštauráciu, kde si môžu hostia vychutnať skvelé raňajky a chutné obedové menučka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1968326  Dátum zverejnenia: 29.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.