Realitný maklér/ obchodný zástupca s realitami

Dumbo real s.r.o.

Dumbo real s.r.o., Šustekova 4, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 5000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj, organizovanie obhliadok, odovzdanie nehnuteľnosti do užívania
novému majiteľovi.
- aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností a ich foto dokumentácia
- nadväzovanie kontaktov s klientmi a komunikácia počas celej realizácie obchodného prípadu
- marketing a obhliadky nehnuteľností
- aktívne riadenie portfólia nehnuteľností
- monitorovanie vývoja trhu nehnuteľnosti
- spolupráca s katastrálnymi úradmi
- práca s databázou nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami

- pravidelné mesačné vyplácanie mesačných odmien z provízie Vami sprostredkovaného obchodu
- flexibilnú pracovnú dobu
- neobmedzené využívanie kancelárskych priestorov
- právny servis
- korektná profesná spolupráca a odmeňovanie (fixný plat nesľubujeme, garantujeme však seriózne ohodnotenie pracovnej činnosti)
- individuálne riadenie pracovného času
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
- dynamické pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- práca z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, komunikatívnosť, základy práce s PC, fotoaparát, auto, živnostenský list / pre začiatok nie je podmienkou/, dostatok voľného času a hlavne chuť pracovať.

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- trpezlivosť
- obchodný duch
- príjemné vystupovanie voči klientom
- dochvíľnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- práca s internetom,
- digitálny fotoaparát,
- vodičský preukaz sk. B
- vlastné auto

kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností.
Profesionálna realitná kancelária s viacročnou praxou na realitnom trhu
ID: 2059364  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 5000 EUR/mesiac