Logo DUBLEZ, s.r.o.

Marketingový PPC špecialista

DUBLEZ, s.r.o.

Miesto práce
Niklová 2190, Sereď
Termín nástupu
Máj / Jún 2024
1 400 - 1 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy na základe skúseností Kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Máš veľa práce, ktorú nestíhaš? Vykašli sa nato! Odovzdaj svoju kreatívnu dušu DUBLEZ-u. 1 projekt, jedna vízia, jedno poslanie.

Kto sme? Sme skvelá firma plná neobmedzených kreatívnych príležitostí, ako naše produkty presadiť v tejto šialenej dobe hyperkonkurencie. Sme nadšencami marketingu, mierne šialení a hľadáme človeka, ktorý vie presne, ako skrotiť marketing, navýšiť predaje a nadchnúť sa pre nové príležitosti. . Človeka, ktorý vie pracovať s dátami, no zároveň vidí pod kožu ľuďom.

S kým budeš pracovať? Sme stredná firma 15 ľudí. Tvoj kolektív bude tvoriť hlavne naša marketingová manažérka, grafický dizajnér a CEO. Spolu vytvoríme revolučné kampane, ktoré dobyjú svet! Robíme to inak, robíme to dobre, robíme to poriadne.

Vďaka office manažérke a našej zákazníckej podpore rýchlo pochopíš potreby a problémy našich zákazníkov naprieč všetkými trhmi. Spoznáš aj ostatných kolegov z výrobného a baliaceho oddelenia, ktorý ťa prevedú svetom drevených dekorácií a technologickými vymoženosťami, ktorými dobýjame celý svet. Ak nasaješ všetky dôležité infošky, budeš ich pretavovať do marketingových výziev.

Kde budeš pracovať?

Máme pekné plne klimatizované dve priestorné kancelárie a vlastnú privátnu kuchynku. Na prízemí disponujeme 500 m2 výrobnej haly. Sídlime v Seredi, čo je na skok od Galanty alebo Trnavy a len 3 minúty od diaľnice R1. Uprednostňujeme prácu v tíme, sedíme spolu v office a spolu aj brainstormujeme počas dňa. Ak by samozrejme nastala nečakaná situácia, môžeš si zobrať aj home-office :)

Kde všade pôsobíme? Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko a Anglická international verzia pre Európsku Úniu. No.. robíme veci vo veľkom...viac ti k tomu radi povieme osobne.

Možnosti sú obrovské, potenciál len jeden. Výsledok je alfa omega. Výhovorky idú bokom.

Koho teda hľadáme?

Hľadáme do nášho kreatívneho tímu DUBLEZ, ktorý má rád výzvy, rozumie súvislostiam a má marketingové zmýšľanie, ako predať naše výrobky. Kreativita ti nechýba a konečne budeš pracovať vo firme, kde tvoje nápady uzrú realitu. DUBLEZ ti to umožní. Je pre nás dôležité, aby si mal tímového ducha, ktorý sa dokáže napojiť na našich zákazníkov a prísť s nápadmi, ako vytvoriť nové a optimalizovať tie staré kampane naprieč všetkými platformami, na ktorý predávame. Človeka, ktorý je otvorený diskusii, vie si odargumentovať svoj názor a rozumie potrebám firmy. Dáta pretavuješ do informácií, ktoré majú hodnotu a vedia nám pomôcť v marketingovej stratégii.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

Spolupodieľať sa na tvorbe digitálnej stratégie nášho e-shopu. Plánovať, zadávať, optimalizovať a analyzovať kampane. Dohliadať na plnenie cieľov.

  • Práca s Facebook business manager (FB + Instagram)
  • Google Ads
  • Cenové porovnávače (Heureka group, Favi, Biano)
  • Práca s produktovými feedmi v Mergade
  • Práca s Email marketingovým nástrojom Klavyio

Okrem toho bude pracovať aj s týmito nástrojmi, ktoré sa časom rýchlo naučíš:

  • Marketplace - Naše produkty ponúkame / budeme ponúkať na rôznych európskych marketplacoch. Cez Baselinker ich napojíme všetky naraz.
  • Pinterest ads manager - Správa reklám, ktoré bežia na tejto platforme.

V súčasnosti máme kampane spustené, preto sa nemusíš báť, že začneš od nuly. Teba bude čakať ich optimalizácia, zmeny alebo čokoľvek, čo odporučíš, že by malo byť inak.

Vidíš sa v tom? Tak potom je táto pracovná pozícia ako ušitá pre teba.

Neváhaj nás kontaktovať a nezabudni nám napísať o sebe, svojich doterajších projektoch, na ktorých si pracoval, čo by si u nás chcel realizovať/zmeniť/dosiahnuť.

V prvom kole dostaneš emailom za úlohu vypracovať jednoduché zadanie a následne sa už budeme vidieť osobe :)

  • Štedré kvartálne odmeny
  • Skvelý kolektív pozitívne naladených ľudí
  • ​4 krát do mesiaca súkromné individuálne hodiny angličtiny s lektorom​
  • Príspevok na stravovanie hradený zamestnávateľom v plnej výške
  • Nadštandardná zľava na všetky produkty z dielne DUBLEZ
  • Možnosť kreatívnej sebarealizácie
  • Výborná káva a sladkosti priamo na pracovisku, v lete aj nanuky :)
  • Darovanie druhej triedy výrobkov zdarma na pravidelnej báze​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Expert
Google Analytics - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Expert
E-mail marketing - Mierne pokročilý
Pinterest Ads - Úplný začiatočník
Mergado - Pokročilý
Marketplace - Úplný začiatočník
Cenové porovnávače - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti v marketingu minimálne 2 roky

- Analytický a kritický prístup

- Revolučné kampane a tvorivosť

- Samostatnosť, zodpovednosť a zmysel pre detail

- Precíznosť a tímový hráč

- Zmysel pre humor

- Skúsenosti s Google Ads a Facebook Ads

- Angličtina na minimálne písomnej úrovni

- Schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť problémy

- Záujem o nové technológie a trendy v online marketingu

DUBLEZ - Sme mladá, dynamická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou jedinečných drevených dekorácií do domácností, svadobných ozdôb a drevených darčekov. Sme mladý tím ľudí, ktorí sú nadšenci dizajnu, dreva a prírodných materiálov. Spájame tradičnosť dreva a modernú technológiu výroby do jedného.

Naše výrobky sú charakteristické originalitou, jednoduchosťou a trendovosťou. Kompletné portfólio pre lepšiu predstavu nájdete na -- www.dublez.sk

V súčasnosti aktívne pôsobíme na slovenskom, českom, rumunskom a maďarskom trhu. Sme úspešnými výhercami cien Heureka Shop roka 2022 a Heureka Cena popularity 2022 v kategórii Bývanie a design.

Sídlime v meste Sereď, v bývalom areáli niklovej huty. Dostupnosť: len 3 minúty od diaľnice R1.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Filip Zavarský
Tel.: +421910548935
E-mail: poslať životopis
ID: 4798397  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac