Majster odborného výcviku pre elektrotechniku

Duálna Akadémia

Miesto práce
Jána Jonáša 5, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidovanie dochádzky žiakov, témy, miesta realizácie a druhu prác do pracovného denníka.
Oboznamovanie žiakov s témou učebného dňa, vysvetľovanie učiva po teoretickej stránke.
Pripravovanie materiálu, náradia a pomôcok potrebných k realizácii praktických ukážok.
Upozorňovanie žiakov na chyby, ktoré môžu nastať pri nedodržaní správneho technologického postupu.
Skúšanie vedomostí a pozornosti žiakov formou kontrolných otázok.
Uskutočňovanie praktických ukážok.
Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním správneho technologického postupu, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
žiadosť o prijatie do zamestnania
profesijný životopis
kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z.
výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)

Platové podmienky
podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnej záujme – nariadenie vlády SR č. 432/2015 a kvalifikačného predpokladu splnenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2016 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

znalosti pneumatiky a elektropneumatiky výhodou
znalosti hydrauliky a elektrohydrauliky výhodou
znalosti automatizačnej techniky (pohony, akčné členy, snímače) výhodou
znalosti riadiacej techniky výhodou
pedagogické minimum
chuť ďalej sa vzdelávať
manuálna zručnosť
technické myslenie

Duálna Akadémia bola založená ako záujmové združenie právnických osôb spoločnosťami Volkswagen Slovakia, Matador Automotive v novembri 2015, v roku 2016 sú jej pristupujúcimi partnermi spoločnosť Siemens a Bratislavský samosprávny kraj.
Cieľom Duálnej Akadémie je pripravovať žiakov a absolventov pre automobilový priemysel, s najmodernejším vybavením v oblasti automatizačnej techniky, robotiky a informatiky a ponúkať štúdium podľa nemeckého systému duálneho vzdelávania.
Stredná odborná škola automobilová na ul. J. Jonáša v Bratislave sa k 1. septembru 2016 zmení na Súkromnú Strednú školu automobilovú – Duálna Akadémia.

Jána Jonáša 5
843 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Dovinová
Tel.: +421-914-774-365
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2677790   Dátum zverejnenia: 21.11.2016