Technik

DTW, s.r.o.

Miesto práce
Krupinská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácie, montáž, údržba a servis elektrických zariadení u zákazníkov
- Realizácia opráv a prehliadok zariadení
- Zisťovanie príčin závad na zariadeniach a následná oprava
- Zabezpečovanie servisných úkonov podľa stanovených postupov a noriem
- Komplexná technická podpora pre zákazníkov a zamestnancov spoločnosti
- Vyhotovovanie prislúchajúcej technickej dokumentácie.

možnosti ďalšieho rozvoja a rastu, osobné hodnotenie a odmeny podľa podľa dosahovaných výsledkov

Hľadáme technikov - elektrikárov na inštalácie, prehliadky a servis záložných zdrojov UPS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v oblasti inštalácie elektrických technológií výhodou.
- Odborná spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach – min. § 21 podľa MPSaVR 508/2009.
- Samostatnosť a flexibilita pri plnení pridelených úloh.
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Obchodno - servisná spoločnosť, dodávateľ záložných zdrojov UPS a riešení v oblasti elektrického napájania kritických aplikácií s prislúchajúcimi službami pre priemysel, stavebníctvo a IT. Nosnými procesmi spoločnosti sú inštalácie, uvedenie do prevádzky, následný servis a špeciálne služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DTW, s.r.o.
Krupinska 4
851 01 Bratislava
ID: 2390869   Dátum zverejnenia: 11.10.2016