Disponent námornej prepravy

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
logistické centrum pri Senci, okres Senec
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a spracovanie objednávok na prepravu a doplnkové služby od zákazníkov a ich spracovanie podľa pracovných procesov
- príjem a spracovanie cenových dopytov
- zabezpečenie realizácie prepráv prostredníctvom schválených partnerov a dodávateľov, s ohľadom na efektivitu a kvalitu služieb
- zodpovednosť za fakturáciu a kontrolu nákladov v zmysle platných smerníc
- kontrola platobnej bilancie zákazníkov
- znalosť princípov fungovania lodiarov

Zaujímavá, ale náročná práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti. Mladý a dynamický kolektív. Školenia potrebné na vykonávanie práce. Vzdelávanie. Možnosť osobného aj profesionálneho rastu. Pestrý sociálny program.

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis prosíme zasielať e-mailom, alebo poštou. Kontaktujte nás výhradne písomnou formou.
Úspešní kandidáti budú kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie.
Životopisy nepozvaných adeptov budeme archivovať v zmysle zákona. Prosíme uviesť súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane os. údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť AJ slovom aj písmom (na komunikatívnej úrovni), aktívny prístup k práci, lojálnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, ochota spolupracovať, schopnosť pracovať samostatne, analytické myslenie, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, orientácia na zákazníka, zmysel pre inovácie.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 617140  Dátum zverejnenia: 6.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou