Reagujte bez životopisu

Pracovník tendrového oddelenia

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja od doterajších pracovných skúseností. K základnej mzde je možné priznať po dohode mesačnú prémiu vo výške 100,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie cenových ponúk pre klientov
- Práca na projektoch
- Spolupráca s oddelením cestnej prepravy
- Iné činnosti tendrového oddelenia (evidencie, aktualizácie,...)

Zaujímavá, rôznorodá práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, pestrý sociálny program (vzdelávanie - kurz anglického jazyka na firemnej pôde, firemné teambuildingové podujatia, "vernostné", príspevok pri okrúhlom životnom jubileu, narodení dieťaťa, sobáši, darček k narodeninám,....

Prosíme, svoje životopisy zasielajte výlučne mailom, prípadne poštou. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí vzhľadom na splnenie našich požiadaviek budú pozvaní na osobné stretnutie. Pri zasielaní životopisov prosíme zaslať súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018, Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika, znalosti z oblasti dopravy sú výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Upokojuje ťa práca s číslami? Máš logické myslenie?
Máš rád matematiku a vzorce v Excel tabuľkách?
Vieš komunikovať a posielať maily v anglickom jazyku?
Chcel by si pracovať v spoločnosti ponúkajúcej inovatívne riešenia v oblasti dopravy ?

Príď sa pozrieť do DSV Slovakia a staň sa členom výborného kolektívu dynamickej spoločnosti DSV s možnosťou učiť sa od kolegov s dlhoročnou praxou v odbore.

Oceníme tvoj zodpovedný prístup k pridelenej práci, komunikatívnosť a ochotu vzdelávať sa.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2246721  Dátum zverejnenia: 8.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac