Skladník/vodič VZV/picker

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná 6, Senec
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrola exportovaných paliet podľa nákladkového listu
- efektívna nakládka na nákladné vozidlá, spolupráca s oddelením dopravy a logistiky
- kontrola stavu obalov, zaznačenie nezrovnalostí do dokumentov
- preskladňovanie
- vychystávanie objednávok so skenermi
- balenie zásielok
- štítkovanie tovaru exportnými štítkami
- PRE POZÍCIU - skladník/retrak - zakladanie tovaru do regálov vo výškach, práca so scanerom,....
- PRÁCA na 2 ZMENY , príp. práca na 3 zmeny (picker, retrakár) - bližšia špecifikácia priamo na pohovore

Zaujímavá práca v dynamickej, nadnárodnej spoločnosti, vzdelávanie potrebné k výkonu práce, pestrý sociálny program.

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis prosíme zasielať e-mailom alebo poštou.
Kontaktovaní budú len úspešní kandidáti, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie.
Prosíme uviesť súhlas so spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika, všeobecne

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SKLADNÍK/ VODIČ VZV - práca na 2 zmeny
- pre pozíciu SKLADNÍK/RETRAK - nutná prax na VZV, v zakladaní do regálov vo výškach
- lojalita
- vysoké pracovné nasadenie
- orientácia na klienta
- zodpovednosť
- pre pozíciu SKLADNÍK/PICKER- ochota pracovať, vzdelávať sa, technické predpoklady, zaučíme aj adepta s min. praxou v skladovom hospodárstve, prípadne absolventa
- pre pozíciu SKLADNÍK/VODIČ VZV - zodpovednosť, flexibilita, technické zručnosti, lojalita,...

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dialnicna 6
90301 Senec
ID: 2120955   Dátum zverejnenia: 5.10.2016