Sociálny pracovník/čka : vedúca/ci prevádzky Rehabilitačného strediska a Podporovaného bývania

Dss-MOST, n.o.

Haanova 10, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
dohodou, ponúkame v rozsahu zmluvy s Bratislavským samosprávnym krajom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálny pracovník/čka : vedúca/ci prevádzky
pre rehabilitačné stredisko a podporované bývanie
Náplň práce:
- Administrácia a spravovanie podkladov k finančnému príspevku VÚC (Bratislavský samosprávny kraj), komunikácia s úradmi, zmluvy s klientmi, spravovanie materiálno-technického zabezpečenia, štatistické prehľady o poskytovaní sociálnych služieb
- odborná práca so skupinou klientov, individuálna práca s klientom
- sociálne poradenstvo (interné a externé)

ochotný kolektív
možnosť z časti pracovať z domu
flexibilný pracovný čas

Štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte do 31.5.2017 iba na mailovú adresu
[email protected]. Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, vzdelanie iného smeru nie je prekážkou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore sociálna práca, no vzdelanie iného smeru nie je prekážkou (v zmysle zákona o sociálnych službách)
- znalosť právnych predpisov (najmä zákon o sociálnych službách)
- dobré ovládanie programov Office – excel, word, práca s internetom
- prax v práci s užívateľom sociálnych služieb a psychiatrickým pacientom je vítaná
- samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Sme nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby už 27 rokov - sociálne služby v zmysle zákona 448/2008 Zb.z. pre dospelých ľudí s duševnou poruchou. Sme registrovaným poskytovateľom sociálnych služieb rehabilitačného strediska a podporovaného bývania v registri Bratislavského samosprávneho kraja. Dss-MOST, n.o je zriaďovateľom Psychologickej ambulancie, ktorá poskytuje klinicko psychologické služby a psychoterapiu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3067952  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, ponúkame v rozsahu zmluvy s Bratislavským samosprávnym krajom