Vedúca/ci prevádzky v zariadení rehabilitačného strediska a podporovaného bývania

Dss-MOST, n.o.

Haanova 10, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
dohodou, ponúkame tarifnú mzdu podľa zákona o verejnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia a spravovanie podkladov k finančnému príspevku VÚC (Bratislavský samosprávny kraj), zmluvy s klientmi, evidencia užívateľov sociálnych služieb, prepočet výšky príspevku, a pod., spravovanie materiálno-technického zabezpečenia, odborná práca s klientom.

podporujúci kolektív
flexibilnosť v pracovnom čase
stabilné miesto

Štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte do 20.12.2016 iba na mailovú adresu [email protected]. Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, vzdelanie iného smeru nie je prekážkou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť právnych predpisov (najmä zákon o sociálnych službách)
- prax v práci s užívateľom sociálnych služieb je vítaná
- samostatnosť, komunikatívnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
finančná a ekonomická gramotnosť

Sme nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby už 27 rokov - sociálne služby v zmysle zákona 448/2008 Zb.z. pre dospelých ľudí s duševnou poruchou. Sme registrovaným poskytovateľom sociálnych služieb rehabilitačného strediska a podporovaného bývania v registri Bratislavského samosprávneho kraja. Dss-MOST, n.o je zriaďovateľom Psychologickej ambulancie, ktorá poskytuje klinicko psychologické služby a psychoterapiu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2841905  Dátum zverejnenia: 6.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, ponúkame tarifnú mzdu podľa zákona o verejnej službe