Vodič MKD

DSK TRUCKING s.r.o.

Bratislava, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko, Veľká Británia
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
2200 - 2400 EUR/mesiac, 650 základ+ diéty 58 eur na deň/rozdelené na 55 eur stravné +vreckové/ , + dalších 5eur na deň bonus po 6 mes.k diete!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD.Zaklad sú 3 týždňové turnusy-týždeň doma,prípadne3+1/ 6+2 ,alebo ak niekto potrebuje pracovať dlhšie,tak dohodou.Potrebná znalosť Európy.Minimálne skúsenosti 3 roky, .VÝPIS REGISTRA TRESTOV.Seriózne vystupovanie..

Odchod zo Slovenska firemným autom zo zóny bydliska,vyplatenie diét na účet v deň ukončenia turnusu,kamióny v dobrom stave.650 euro základ vždy k 20-temu v mesiaci ,55 eur diéta , ktorá je rozdelená na: 50 eur diéta/na deň-vyplácané okamžite po ukončení turnusu/+ k diéte 5 eur v čistom na každý odpracovaný deň .Teda 650 eur+55 eur+ dalších 5 eur za odpracované dni BONUS! ,ktorý je vyplácaný po odpracovaní 6 mesiacov ./poznámka/:Pri dobrom výkone a zodpovednej práci zamestnanci dostávajú bonus vo výške 5 eur / odpracovaný deň k diéte aj dozadu spatne od nástupu .Teda po 6 mesiacoch vyplatené spatne a potom už vyplácané každé tri mesiace dozadu.Podmienky bonusu bez nehody z vlastnej viny v danom období,nevymeškanie turnusu,teda nie PN,ochota v prípade nutnosti ostať v práci o týždeň dlhšie,ak nastane situácia,kedy firma o to požiada.Firma absolútne dodržuje aeter.Kamióny značiek Mercedes + Scania,Daf, pravidelne obmieňané,vozový park v TOP stave!

Kontaktovať budeme len uchádzačov,ktorí spĺňajú uvedené kritéria.Čistý výpis registra trestov podmienka!Je potrebné poslať Životopis. stefko@dsktrucking.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

3

Prax minimálne 2 roky.Znalosť Európy.Maximálna flexibilita zamestnanca.Register trestov čistý!.Slušné vystupovanie,absolútne nekonfliktný človek s chuťou pracovať poctivo.Základná znalosť jedného s jazykov /Anglicky,alebo Taliansky,alebo Nemecky/.

Naša firma ponúka dlhoročné skúsenosti v oblasti autodopravy..Hlavnou náplňou je medzinárodná autodporava export - import so zameraním na štáty Európskej únie špeciálne Taliansko, Nemecko, Rakúsko, štáty Beneluxu a Anglicko. Filozofia je spolahlivosť a kvalita služieb. Využívame najmodernejšiu informačnú technológiu. Zákazníkom poskytujeme individuálne riešenia podľa ich požiadaviek a potrieb.
La nostra azienda offre una vasta esperienza nel settore del trasporto a motore .. L'attività principale è l'esportazione internazionale autodporava - import, concentrandosi sui paesi dell'Unione europea, in particolare l'Italia, Germania, Austria, Benelux e Inghilterra. La filosofia è l'affidabilità e la qualità del servizio. Usiamo l'ultima tecnologia dell'informazione. Forniamo ai nostri clienti soluzioni personalizzate in base alle loro esigenze e necessità

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pestovatelska 10
82104 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2003086   Dátum zverejnenia: 22.11.2016