Vodič MKD

DSK TRUCKING s.r.o.

Miesto práce
Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD.Zaklad sú 3 týždňové turnusy-týždeň doma, iný turnus možný nieje. ODCHOD ZO SLOVENSKA V NEDEĽU, návrat na Slovensko sobota/nedeľa

Odchod zo Slovenska firemným autom zo zóny bydliska v NEDEĽU ,vyplatenie diét na účet deň po ukončení turnusu. 739 euro základ vždy k 20-temu v mesiaci , 55 eur diéta na každý odpracovaný deň počas skúšobnej doby, následne sa zvyšuje na 60 eur na deň

Kamióny Scania.
Dispečing v slovenčine.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Prax minimálne 2 roky. Znalosť Európy je nutnosť. Maximálna flexibilita zamestnanca. Register trestov požadujeme čistý! Slušné vystupovanie,absolútne nekonfliktný človek s chuťou pracovať poctivo je ten, ktorého hľadáme. Základná znalosť jedného z hore uvedených jazykov je nevyhnutnosť.

DSK Trucking úspešne poskytuje moderné a vysoko spoľahlivé služby v oblasti prepravy. Hlavnou náplňou je medzinárodná autodporava export - import so zameraním na štáty Európskej únie, špeciálne Taliansko, Nemecko, Rakúsko, štáty Beneluxu a Anglicko. Jazdí sa v jedno-osádke na vozidlách typu Scania. Sme solídna spoločnosť, platíme načas.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2003086  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac