Absolventský program v oblasti manažmentu pre produkčných manažérov

DS Smith

Miesto práce
okres Martin
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
Ročný ( 14500- 19500 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšených záujemcov, ktorí by sa stali súčasťou nášho:

Absolventského programu v oblasti manažmentu
pre produkčných manažérov
Slovensko – Martin

-Tento program bol navrhnutý tak, aby ponúkal začínajúcim talentovaných ľuďom príležitosť posunúť sa veľmi rýchlo k manažérskym úlohám.
-Počas tohto programu sa budete stýkať s vedúcimi osobnosťami našej firmy a budete mať skvelé príležitosti získať nové známosti či už s nimi alebo s inými absolventmi, ktorí už pracujú v tejto oblasti.
-Dostanete možnosť získať profesionálne skúsenosti pri práci na strategických projektoch, ktoré budú rozvíjať vaše líderské zručnosti.
-Získate prehľad o fungovaní firmy DS Smith a jej výnimočne dynamickom pracovnom prostredí a prídete tiež do styku s našou prácou a jej širokým záberom funkcií.
-Vzhľadom na naše európske zázemie ponúkame skutočnú možnosť vybudovať si medzinárodnú kariéru; minimálne jedna úloha počas tohto programu sa bude riešiť mimo vašej domovskej krajiny.

DS Smith má skúsenosti s investíciou do ľudí, aby im pomohli uvedomiť si svoje ciele. Ponúkame vzrušujúce a rôznorodé skúsenosti pomocou oficiálnych aktuálnych rozvojových programov a učenia sa z praxe pri práci v dynamických a novátorských tímoch. Získate príležitosť rozvíjať svoje líderské schopnosti prácou na aktuálnych projektoch, ktoré vás pripravia na vašu prvú manažérsku úlohu. Budete mať možnosť získať výhody práce pre medzinárodnú spoločnosť s hlavným celosvetovým sídlom v Londýne a divíznym v Bruseli. Máme vysoko pozitívne pracovné a kultúrne prostredie, v ktorom prisudzujeme osobnosti človeka dôležitosť. Program začína v októbri 2016.

Vydajte sa na poriadne vzrušujúcu a prospešnú cestu!

Začnite svoju kariéru vo firme DS Smith a zašlite nám váš životopis (ochrana osobných údajov zaručená) a motivačný list, v ktorom opíšete, prečo by ste sa práve vy mali zúčastniť tohto programu. List by mal tiež obsahovať informáciu, v ktorých krajinách by ste prednostne radi pracovali, a tiež funkcie alebo oddelenia, na ktorých by ste špeciálne chceli pôsobiť.

Posielajte, prosíme, svoje prihlášky v anglickom jazyku sem:
Steve Ward
[email protected]
www.dssmith.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Zodpovednosť

-DS Smith hľadá ambicióznych nedávnych absolventov, ktorí dosahujú skutočné úspechy, majú významný potenciál byť lídrami a silný záujem budovať kariéru v dynamickej priemyselnej spoločnosti, ktorá ponúka náročné výzvy.
-V strednodobom horizonte očakávame, že rýchlo dosiahnete postup na najvyššiu manažérsku pozíciu so zodpovednosťou za ukazovatele P&L.

Predpoklady a skúsenosti

-Požadujeme úspešne ukončené univerzitné vzdelanie, ideálne na úrovni II. stupňa v odbore príbuznom priemyselnej výrobe, technickej oblasti, prípadne ak máte skúsenosti s prácou v priemysle. Vyžadujeme tiež schopnosť preukázať intelekt, energickosť a potenciál stať sa riadiacim manažérom (General Manager). Na dosiahnutie tohto cieľa budete mať vypracovaný Individuálny program rozvoja.
-Požadujeme pokročilú znalosť anglického jazyka.

DS Smith je vedúcou spoločnosťou v oblasti obalov s celosvetovo viac ako 26-tisíc zamestnancami. Vďaka svojmu portfóliu produktov, ktoré zahŕňa prepravné obaly, spotrebiteľské balenia, výstavné a reklamné balenia, ochranné balenia podľa požiadaviek a priemyselné balenia, DS Smith dokáže uspokojiť široký rozsah požiadaviek trhu. DS Smith má decentralizovanú štruktúru, ktorá v súčasnosti operuje s viac ako 50 prevádzkami. Skupina má za sebou úspechy, ktoré sú založené na prenášaní jasne definovaných povinností a zodpovednosti na svojich riadiacich manažérov (General Managers), ktorí riadia svoje prevádzky ako autonómne ziskové centrá.
ID: 2664895  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ročný ( 14500- 19500 EUR)