Zmenový majster

DS Smith Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 435/21, 949 01 Nitra
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie plynulého chodu výroby s ohľadom na výrobný plán a požiadavky zákazníka
- Zabezpečenie zvyšovania efektivity výroby a zároveň požadovanej kvality
- Kontrola dodržiavania smerníc a inštrukcií na zverených výrobných linkách
- Zabezpečenie dodržiavania kvality v súvislosti s príslušnými normami
- Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení
- Vedenie výrobnej dokumentácie a pravidelný reporting
- Monitorovanie produktivity u zverených zamestnancov a návrhy na zlepšenie
- Hodnotenie, motivácia a školenie zamestnancov

- Zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- Profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- Možnosť osobného rastu
- Práca v dynamickej spoločnosti
- Získanie cenných skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- Skúsenosti na danej pozícii vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
- Skúsenosti s vedením ľudí
- Skúsonosti s prácou so vstrekolismi
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Požadujeme znalosť anglického jazyka na pokoročilej úrovni

DS Smith Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výrobkov do chemického a potravinárskeho priemyslu a výrobou plastových obalov pre priemyselné použitie. V súčasnosti spoločnosť DS Smith Slovakia s.r.o. rozširuje svoje výrobné kapacity na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dolné Hony 435/21
949 01 Nitra
ID: 2032364   Dátum zverejnenia: 7.11.2016