Nastavovač vstrekolisov

DS Smith Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolne Hony 21/435, 949 01 Nitra, Nitriansky kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spúšťanie a príprava strojov na vstrekovanie
- Nastavovanie parametrov vstrekolisov
- Sledovanie a štartovanie procesov výroby

- Zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- Profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- Možnosť osobného rastu
- Práca v dynamickej spoločnosti
- Získanie cenných skúseností

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke v cykle - dva dni práca, dva dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spracovanie plastov, technické, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SOU/SŠ vzdelanie v odbore spracovania plastov /technické/elektrotechnické/ strojárske
- Skúsenosti s nastavovaním vstrekolisov nutnosť
- Samostatnosť, zručnosť
- Zodpovednosť, flexibilita
-ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

DS Smith Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výrobkov do chemického a potravinárskeho priemyslu a výrobou plastových obalov pre priemyselné použitie. V súčasnosti spoločnosť DS Smith Slovakia s.r.o. rozširuje svoje výrobné kapacity na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dolné Hony 435/21
949 01 Nitra
ID: 1965960   Dátum zverejnenia: 7.6.2016