Automechanik - oficiálne zastúpenie Maserati

DS Plus, s. r. o.

Miesto práce
Hodonínska 9, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
01.05.2019
1300 EUR + variabilná zložka mzdy na základe výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba osobných motorových vozidiel,
- diagnostika porúch,
- montáž a servis doplnkov a príslušenstva,
- kontrola technického stavu vozidiel.

Oficiálne zastúpenie značky MASERATI pre Slovensko. Staňte sa súčasťou nášho tímu.
Ponúkame:
- zaujímavá práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja,
- jednozmenná prevádzka,
- odborné a jazykové vzdelávanie.

Vyhradzujeme si právo odpovedať len kandidátom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

- prax v odbore je nevyhnutnou podmienkou,
- skúsenosti práce s diagnostikou a vyhľadávaním závad,
- manuálna zručnosť,
- znalosť autoelektriky je výhodou,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť.

DS Plus je jediným oficiálnym predajným a servisným zastúpením značky Maserati na Slovensku. Ponúkame príjemné a exkluzívne prostredie v luxusnom showroome, osobný prístup a kvalitný servis vrátane certifikácií a autorizovaných náhradných dielov. Naše vozidlá sú rovnako jedinečné, ako sú jedineční naši zákazníci. Príďte sa o tom kedykoľvek osobne presvedčiť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2989203  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR + variabilná zložka mzdy na základe výsledkov spoločnosti