Šéfino pre Business Facebook a iné online reklamné nástroje

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Gajova 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O toto sa budeš starať:

• CPC a PPC kampane na Facebooku
• remarketing na Facebooku
• analýza štatistík + google analytics a následný návrh na platenú kampaň - aký budget? Na koľko dní? Aké publikum? Aký typ príspevku?
• analýza konkurencie na základe výstupných dát - nastavenie dvojtýždenného plánu na propagáciu a podporu produktov/služby klienta
• propagácia webovej stránky na Facebooku
• propagácia fb stránky pomocou video slideov
• tvorba a správa carouselov, návrhy na cielenie kampane
• celková správa stránky cez business facebook manager
• reporty z kampaní na dvojtýždennej báze
• využívanie kľúčových slov a záujmov pri tvorbe kampaní a propagovaných príspevkov
• základy SEO a SMO v rámci facebookových príspevkov
• vytváranie zahraničných propagácií cez aktuálny slovenský profil kienta
• vkladanie URL do popisov, kvôli jednoduchému určeniu zdroja návštevy stránky
• schopnosť plánovať a strážiť budget schválený klientom / využiť ho v plnej miere s maximálnymi výsledkami

My sa za to postaráme o teba :-)

• prehľad v spravovaní gastro-ubytovacích portálov: booking.com, tripadvisor, restauracie.sme, zomato
• vytváranie a spravovanie klientských google profilov
• aspoň základné skúsenosti so správcovstom nejakého cms systému - keďže klienti majú aj vlastné webové stránky o ktoré sa musíme starať
• gramatika a štylistika na vysokej úrovni - často sa robia korekcie textov, ktoré musia byť opravené na 100%

✔ Každý pondelok firemné raňajky aby sa tešil do práce aj po víkende :-)
✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
✔ Nápoje zadarmo
✔ Po zapracovaní možnosť benefitu "Mercedes na víkend"
✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
✔ Firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

★ Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí dostanú na vypracovanie testovacie zadanie a budú prizvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

★ Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má za sebou praktické skúsenosti

★ Hľadáme človeka s pracovným návykom

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3147018  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou podľa predchádzajúcich skúseností