Wordpress Developer "v reklamke"

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme mladého web developera, ktorého baví WordPress a pozná takmer všetky jeho zákutia a vie, ako ho v prípade potreby obísť :-). Tvojou primárnou úlohou vývoj a správa webov postavených práve na tejto platforme od vytvorenia šablóny až po inštaláciu webu a jeho správu.

Okrem tvojich developerských skillov vyžadujeme od teba aj oko pre detail, aby každý dodaný design sedel na pixel presne (naši grafici chcú mať všetko pixel-perfect). Ale ak ti sem-tam náhodou nejaký pixel ujde, vieme sa my developeri vyhovoriť na prehliadače :-).

Ponúkame ti prácu v mladom kolektíve ľudí, ktorí sa snažia navzájom zdokonaľovať a posúvať vpred.

Svoju pracovnú dobu si po dohode budeš môcť v niektorých prípadoch aj aj prispôsobiť svojim potrebám (v závislosti od projektu). Takisto ti poskytneme notebook so všetkým, čo budeš potrebovať. Samozrejmosťou je aj platený sick-day na zotavenie v prípade choroby.

- Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
- Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
- Firemné akcie
- Nápoje zadarmo
- Rôzne príspevky podľa typu pozície

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:

✔ Životopisu
✔ Priloženú foto považujeme za plus :-)
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

Z dôvodov časovej tiesne si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vážime si každého jedného uchádzača a ak sme Vás teraz nevybrali držíme Vám palce nabudúce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
WordPress - Expert
PHP - Pokročilý
HTML - Expert
CSS - Expert

- Schopnosť práce pod tlakom
- Časová flexibilita
- Schopnosť učiť sa a zlepšovať sa
- Systematickosť, analytické myslenie, spoľahlivosť

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2941944  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou podľa predchádzajúcich skúseností