Tak trochu viac než ... Upratovačka / Univerzálna pomocníčka / Office manažérka :-)

DS Class, s.r.o.

Drieňová 3, Bratislava-Ružinov + Firemné byty (Nové mesto + Staré mesto)
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
550€ netto nástupný plat. 630€ netto po skúšobnej dobe. +Pravidelné zvyšovanie platu a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vopred upozorňujeme, že nehľadáme iba bežnú firemnú upratovačku - narovinu sa priznávame, že hľadáme tak trochu „slečnu/pani/dievča pre všetko“, ale 80-90% práce bude dominovať práve upratovanie.

Úväzok je na 8 hodín denne.

Rozdelenie pracovného času.
50% upratovanie firemných bytov
30% upratovanie kancelárií
20% pomocné „office manažérske“ práce (nákupy, administratíva, odoslanie pošty, odvoz auta na vyčistenie/údržbu a podobne)

Popis činnosti:

*Každodenné upratovanie firemného bytu / kancelárskych priestorov, ktoré zahŕňa naozaj detailné, precízne upratanie všetkého, čo sa v byte nachádza (určité činnosti je nutné vykonávať každý deň, iné týždenne alebo mesačne).

*Dôležité je aj pravidelné ŽEHLENIE väčšieho objemu opratého prádla/textilu.

*Raz za mesiac umývanie okien

*Starostlivosť o firemného maskota – mačku (kŕmenie, vyčistenie toalety, česanie). Preto je pozitívny vzťah k mačkám mimoriadne dôležitou podmienkou

✔ Mladý a veselý kolektív so silným tímovým duchom
✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
✔ Firemné akcie
✔ Pitný režim
✔ Mobilný telefón aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:

✔ Životopisu
✔ Fotografie
✔ Krátkeho opisu samej seba prečo si myslíš, že si pre nás tá pravá

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita v pracovnej náplni (rutinu radšej nečakaj)
- Seriózne a slušné vystupovanie
- Diskrétnosť
- Samostatnosť

DS Class, s.r.o. je súčasťou skupiny DS Class, ktorá sa stará o viac ako 100 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 60 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

DS Class zahŕňa činnosť full servisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing, obchodnícke služby a zákaznícku starostlivosť.

Spoločnosť DS Class patrí medzi najlepších zamestnávateľov na Slovensku a v roku 2015 aj 2016 bola nominovaná v kategórii OBCHOD.

Gajova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2832052   Dátum zverejnenia: 29.11.2016