Junior Web Developer (front-end)

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava - Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
28.08.2016
650€ netto fix + odmeny a pravidelné zvyšovanie najneskôr do 3 mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do jedného z našich tímov hľadáme pomocného web developera - juniora :-)

Si typ človeka, ktorý sa tvorbe web stránok venuje aj vo voľnom čase, baví ťa to a hľadáš miesto, kde by si nazbieral svoje prvé skutočné pracovné skúsenosti?

Netajíme sa tým, že hľadáme začiatočníka s potenciálom, ktorý však má aj vlastné PRAKTICKÉ skúsenosti. Tvojou úlohou bude príprava responzívnych šablón z dodaných grafických podkladov a správa už existujúcich stránok. Časom aj iné výzvy a zaujímavé úlohy.

Sľúbiť ti môžeme prácu v príjemnom prostredí, mladom a veselom kolektíve, kde máš potenciál vypracovať sa osobnostne, kariérne, ale aj platovo. Ak sa chceš zdokonaliť a posunúť ďalej, pridaj sa k nám. V prípade, že máš vycibrený zmysel pre detail, prácu u nás máš už takmer istú :)

- práca s modernými technológiami a nástrojmi
- nové nápady sú u nás vítané a určite nezostanú bez povšimnutia

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:

✔ Životopisu
✔ Ukážky portfólia doterajších prác
✔ Priloženú foto považujeme za veľké plus :-)
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy
HTML - Expert
CSS - Expert
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s tvorbou responzívneho kódu (!!!)
- skúsenosti s HTML5 a mobilnými platformami výhodou
- znalosť task runnerov (Grunt, Gulp)
- vieš aj bez použitia google čo znamenajú pojmy Git, Less, Bootstrap, node.js :-)
- nebojíš sa výziev, práce a robiť top weby ťa baví a bude baviť
- zmysel pre prácu v tíme
- čistý, prehľadný kód

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2687513  Dátum zverejnenia: 11.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€ netto fix + odmeny a pravidelné zvyšovanie najneskôr do 3 mesiacov