Account manager “projekt .digitalcare”

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Gajova 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 950 netto (v čistom!) nástupný plat + pravidelné zvyšovanie platu a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového projektu .digitalcare hľadáme skúseného account managera. Baví ťa komunikovať, koordinovať a neustále zlepšovať kvalitu starostlivosti o klientov? Dokážeš sa prispôsobiť a vcítiť do potrieb klienta tak aby mal vždy pocit, že v tebe nájde oporu? Ctíš pravidlo "náš zákazník, náš pán" a zároveň vieš, že občas treba vedieť povedať aj "NIE" ?

Dokážeš plnohodnotne a gramaticky bezchybne komunikovať v slovenčine?

Láka ťa podieľať sa návrhoch a realizácii reklamných kampaní, marketingových stratégií a v podstate všetkého čo sa marketingu, reklamy, PR (a mnoho iného) týka?

Naskoč do rýchlo rozbehnutého agentúrneho kolotoča, kde sú odolnosť voči stresu a časová flexibilita tie základné vlastnosti pre tvoje prežitie. Na druhej strane ti ponúkneme potenciál kariérneho, platového, ale aj osobnostného rastu aký inde nenájdeš :-)

Nebudeme ti klamať – jednoduchá práca to nie je a nikdy ani nebude :-)

Tvojou úlohou bude každodenná starostlivosť o zverené portfólio malých a stredných klientov.

Budeš spojkou medzi interným tímom a klientom, kde budeš denne dohliadať na plnenie úloh, termínov a komunikáciu na všetkých stranách tak, aby bol klient vždy spokojný. Mnohé procesy a úlohy budeš samostatne delegovať kolegom a strážiť termíny ich splnenia a následne ich prezentovať klientovi.

Táto pozícia si vyžaduje flexibilnú, asertívnu a psychicky odolnú osobnosť, ktorá to jednoducho "vie s ľuďmi" :)

✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
✔ Pitný režim (káva, čaj, filtrovaná voda, ovocné sirupy alebo možnosť spraviť si smoothie)
✔ Raz za dva týždne PIZZA MIZZA podľa vlastného výberu :-)
✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti a zvýhodnené nákupy elektroniky, kozmetiky a iných tovarov
✔ Firemné akcie
✔ Preplácanie potrebných školení a odborné vzdelávanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Fotografie
✔ Krátkeho "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Časová flexibilita
- Schopnosť práce pod tlakom
- Asertivita
- Vysoký štandard osobnej, telefonickej aj elektronickej komunikácie

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2483045  Dátum zverejnenia: 2.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950 netto (v čistom!) nástupný plat + pravidelné zvyšovanie platu a odmeny