Account manager - Junior

DS Class, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.08.2016
Ponúkaný plat (brutto)
650€ netto fix + odmeny a pravidelné postupné zvyšovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať, koordinovať a vymýšľať, ako zlepšiť procesy a veci okolo seba? Dokážeš sa prispôsobiť a vcítiť do potrieb klienta tak aby mal vždy pocit, že v tebe nájde oporu?

Naskoč do rýchlo rozbehnutého agentúrneho kolotoča, kde sú odolnosť voči stresu a časová flexibilita tie základné vlastnosti pre tvoje prežitie. Na druhej strane ti ponúkneme potenciál kariérneho, platového, ale aj osobnostného rastu :-)

Táto práca nie je pre bežného človeka, ktorý je zvyknutý pracovať 8.00-16.30 a čaká, že mu pracovné úspechy a nadštandardný plat spadnú k nohám. Naopak - ak sa vieš zapáliť pre svoju prácu a prekonať seba samého, môžeš sa tešiť na život plný príležitostí, zaujímavých úloh, zážitkov a tiež nadpriemerného finančného ohodnotenia.

Ale nebudeme ti klamať – jednoduchá práca to nie je a nikdy ani nebude :-)

Tvojou úlohou bude každodenné asistovanie Key account manažérovi v starostlivosti a malých a stredných klientov. Pomáhať mu s každodennou agendou, komunikáciou a organizovaním úloh a pracovných stretnutí. Na niektorých úlohách a stretnutiach sa budeš podieľať samostante. Niektoré budeš delegovať kolegom a strážiť termíny ich splnenia.

- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
- Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
- Firemné akcie
- Nápoje zadarmo
- Rôzne príspevky podľa typu pozície

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Priloženú foto považujeme za plus :-)
✔ Krátke "Résumé" prečo si mysliš, že si pre nás ten pravý/á

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing/Masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Časová flexibilita
- Schopnosť práce pod tlakom
- Asertivita
- Vysoký štandard osobnej, telefonickej aj elektronickej komunikácie

DS Class, s.r.o. je súčasťou skupiny DS Class, ktorá sa stará o viac ako 100 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 60 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

DS Class zahŕňa činnosť full servisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing, obchodnícke služby a zákaznícku starostlivosť.

Spoločnosť DS Class patrí medzi najlepších zamestnávateľov na Slovensku a v roku 2015 aj 2016 bola nominovaná v kategórii OBCHOD.

Gajova 4
811 09 Bratislava
ID: 2483045   Dátum zverejnenia: 1.8.2016