Grafik

DS Class, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
28.08.2016
Ponúkaný plat (brutto)
650€ netto nástupný plat. 800€ netto po skúšobnej dobe. +Pravidelné zvyšovanie platu a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do jedného z našich tímov hľadáme nový prírastok :-)

Primárne hľadáme osobu, ktorá se nebojí grafiky, kreativity a práci pod tlakom. Ideálne so skúsenosťou priamo s prácou pre agentúru, výrobu, vydavateľstvo, magazíny a podobne. Budú cez teba prechádzať rôznorodé grafické úlohy a zadania.

Pozícia je vhodná pre SKÚSENÉHO a dobre organizovaného človeka, ktorý nemá problém s prácou pod tlakom.

Komplexná podpora agentúry v oblasti grafiky (online aj offline):
★ DTP
★ Zalamovanie reklamných a propagačných materiálov, novín, časopisov, kníh a ostatných tlačovín
★ Návrh dizajn manuálu
★ Návrh firemnej identity
★ Základná online/offline grafika
★ Online grafika

Typické požiadavky: logá, tlačoviny, reklamné predmety, billboardy, bannery na web, package design, úprava a spracovanie fotografií, prezentácie, inzercia a rôzne kampane.

Samostatnosť pri vyhľadávaní potrebných podkladov (práca s fotobankou a inými zdrojmi).

Hľadáme univerzálneho človeka s citom pre detail :-)

★ Najťažšie na tejto práci je, že musíš byť neustále efektívny a dbať na dodržiavanie termínov.
★ Na druhej strane ti ponúkame možnosť ukázať svoju indvidiualitu a príležitosť pre kariérny rast spolu s finančným ohodnotením, ktoré nie je limitované a pravidelne narastá.

✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
✔ Firemné akcie
✔ Nápoje zadarmo
✔ Rôzne príspevky podľa typu pozície

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Ukážky portfólia doterajších prác
✔ Priloženú foto považujeme za veľké plus :-)
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

☆ Väčšie portfóliá odporúčame zaslať prostredníctvom linku na úložisko (príp. môžete zasielať aj priamo cez DROPBOX).

★ Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí dostanú na vypracovanie testovacie zadanie a budú prizvaní na osobný pohovor

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe InDesign - expert
Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

★ Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má za sebou praktické skúsenosti.
★ Hľadáme človeka s pracovným návykom

DS Class, s.r.o. je súčasťou skupiny DS Class, ktorá sa stará o viac ako 100 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 60 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

DS Class zahŕňa činnosť full servisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing, obchodnícke služby a zákaznícku starostlivosť.

Spoločnosť DS Class patrí medzi najlepších zamestnávateľov na Slovensku a v roku 2015 aj 2016 bola nominovaná v kategórii OBCHOD.

Gajova 4
811 09 Bratislava
ID: 2324929   Dátum zverejnenia: 22.9.2016