Grafik

DS Class, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
22.03.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou podľa typu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre dobre organizovaného človeka, ktorý nemá problém s prácou pod tlakom. Počas pracovnej doby budeš k dispozícii telefonicky a online (príležitostne absolvuješ aj spoločné brainstormingy a návštevy u klienta).

Komplexná podpora agentúry v oblasti grafiky (online aj offline):
- Návrh kompletnej firemnej identity
- Návrh dizajn manuálu
- Webdizajn
- Branding
- DTP

Typické požiadavky: Logá, tlačoviny, reklamné predmety, billboardy, bannery na web a tvorba samotných webov, eshopov, package design, úprava a spracovanie fotografií, prezentácie, inzercia a rôzne zaujímavé kampane.

Samostatnosť pri vyhľadávaní potrebných podkladov (fotobanka a iné zdroje).

Hľadáme moderného, univerzálneho a kreatívneho človeka s citom pre detail a pixel-perfect dizajnom :-)

Očakávame kreatívne riešenia a nápady. Nielen plniť od A-Z, čo nadiktuje zadávateľ úlohy. Od základnej predstavy klienta sa musíš samostatne odraziť, vymyslieť ideu, niečo, čím klienta zaujmeš a nebudeme musieť každý detail vymýšľať a diktovať my tebe. Ty budeš diktovať nám! :-)

Je nutné byť k dispozícii v čase cca 8.00-16.30. Časová flexibilita je do určitej miery možná - viac info na pohovore.

- Možnosť práce aj z domu (home-office)
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
- Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
- Firemné akcie
- Nápoje zadarmo
- Sick day preplatený v 100% výške
- Rôzne príspevky podľa typu pozície

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu a ukážky svojich referenčných prác.

Väčšie portfóliá prostredníctvom linku na úložisko (príp. môžete zasielať aj priamo cez DROPBOX).

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí dostanú na vypracovanie testovacie zadanie.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - materinský jazyk

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý

Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má za sebou praktické skúsenosti.

DS Class, s.r.o. je súčasťou skupiny DS Class, ktorá sa stará o viac ako 80 klientov v rámci Slovenska a EÚ.

V našom tíme nájdete viac ako 55 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti Reklamy, Marketingu, PR a s tým súvisiace služby Outsourcingu, výroby a Cost reduction.

DS Class zahŕňa činnosť fullservisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing, obchodnícke služby a zákaznícku starostlivosť.

Spoločnosť DS Class patrí medzi najlepších zamestnávateľov na Slovensku a v roku 2015 bola nominovaná v kategórii OBCHOD.

Gajova 4
811 09 Bratislava
ID: 2324929   Dátum zverejnenia: 15.3.2016