Pracovník technické podpory pro prodej tepelných čerpadel

Družstevní závody Dražice - strojírna s. r .o.

Místo práce
Benátky nad Jizerou, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru nejlépe v oboru TZB (i absolvent)
  • Znalost práce na PC, kancelářské programy
  • Znalost práce v prostředí AutoCAD, případně Autodesk Revit
  • Alespoň pasivní znalost AJ
  • Samostatnost, komunikativnost
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Ochotu přestěhovat se za prací do ČR

Nabízíme

  • Zázemí silné, stabilní nadnárodní společnosti
  • Práce v dynamicky se rozvíjejícím a perspektivním oboru
  • Kreativní pracovní činnost na zajímavých zakázkách
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu, další vzdělávací kurzy apod.
  • Týden dovolené navíc
  • Služební počítač, mobilní telefon
  • 13. plat
  • Byt zajištěn a hrazen zaměstnavatelem

Náplň práce

  • Předprodejní technické poradenství, spolupráce s obchodním oddělením v rámci ČR i SR
  • Tvorba projektových podkladů a další dokumentace
  • Spolupráce s externími projektanty v rámci ČR i SR
  • Školení spolupracujících firem
  • Správa dokumentace na webu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2970367  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.