Technický manažer prodeje tepelných čerpadel NIBE pro SR

Družstevní závody Dražice - strojírna s. r .o.

Místo práce
Benátky nad Jizerou, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TECHNICKÝ MANAŽER PRODEJE TEPELNÝCH ČERPADEL NIBE PRO SR

region: Slovensko

Náplň práce:
• Technická podpora partnerů pro prodej tepelných čerpadel a vzduchotechnických jednotek
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Návrh zakázkových řešení a cenových nabídek pro zákazníky
• Technická podpora a školení nových instalačních firem
• Spolupráce s odborníky v oboru TZB
• Marketingová podpora prodeje značky NIBE na Slovenském trhu

Požadujeme:
• ukončené SS/VŠ vzdělání technické, znalost angličtiny výhodou
• zkušenosti z oblasti technických zařízení budov a chlazení

• znalosti z oboru elektro a regulace
• dobrou znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B
• ochotu cestovat v rámci celé Slovenské republiky
• vysoké pracovní nasazení, reprezentativní vystupování a ochotu učit se novým věcem
• samostatnost a odpovědnost

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení s bonusy za splněné cíle
• 5 týdnů dovolené
• benefity společnosti (notebook, mobil, stravenky, auto pro soukromé účely)
• práci v rostoucím oboru a ve stabilní společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2769147  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.