Sekretárka

Druhá strategická, a.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavská cesta 27/B, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Bude upresnený pri osobnom pohovore
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Zabezpečovanie organizačných a administratívnych požiadaviek spoločnosti podľa pokynov
- Plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí, porád a služobných ciest
- Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov
- Spracovávanie písomnej korešpondencie a elektronickej pošty
- Evidencia a administrácia došlej a odoslanej pošty
- Vedenie evidencie dokumentov spoločnosti, archivovanie dokumentov, zmlúv, kontaktov
- Obsluhovanie faxov, skenerov, kopírok a ďalších prístrojov a zariadení
- Uvádzanie návštev, príprava a podávanie občerstvenia, starostlivosť o kuchynku a rokovacie priestory
- Objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia a tovaru dennej spotreby
Iné výhody
- Garancia stabilnej spoločnosti,

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
ekonomické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti:
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
asistent/ sekretárka

Počet rokov praxe:
5
- Práca je vhodná pre kandidátov s min. 5 ročnou praxou na pozícii alebo obdobnej pozícii,
- Samostatnosť, komunikatívnosť,
- Chuť pracovať na sekretárskej pozícii
- Príjemný vzhľad a korektné vystupovanie,
- ČASOVÁ FLEXIBILITA

Poradenstvo a správa investícií.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou, očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Písomné odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich pracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Druhá strategická, a.s., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Trnavská cesta 27/B Zobraziť na mape
831 04 Bratislava
ID: 1575832   Dátum zverejnenia: 20.9.2013
Lokalita: Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Sekretárka