Údržbár / Elektrikár

DRU a.s.

Miesto práce
DRU a.s., Strážska cesta, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacHrubá mzda sa skladá zo základnej mzdy a variabilnej zložky Dochádzkový bonus 100 eur/mesiac. Mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie preventívnej a operatívnej údržby strojov a zariadení
  • Vykonávanie údržby zariadení a elektrorozvodov v budove a areáli spoločnosti
  • Zabezpečovanie revízií strojov a zariadení vrátane elektrorevízií v súlade s platnou legislatívou
  • Realizovanie odpisov meračov energií a zabezpečovanie povinných hlásení​

  • Stabilná spoločnosť
  • Možnosť stravovania v závodnej jedálni, strava nad rámec zákona za 1 euro za 1 obed
  • Možnosť osobnostného a odborného rastu
  • Odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • Dochádzkový bonus 100 eur/mesiac
  • Mimoriadne odmeny

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• technické a logické myslenie
• lojálnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť
• vodičský preukaz ,,B" podmienkou
• aktívny vodič
• platná odborná spôsobilosť podľa §22 alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z. a prax

Výroba slaného a sladkého trvanlivého pečiva.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Psotková
E-mail: poslať životopis
ID: 4806473  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac