Logo Dropick. s.r.o.

Špeciálny kuriér/kuriérka na osobnom aute (Obchodný zástupca) MARTIN,ČADCA,TVRDOŠIN

Dropick. s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce špeciálneho kuriéra je doručovanie zásielok od bánk,nebankových spoločností a dodávateľov energií.(Nič nepredávate!).

Náš kuriér chodí na osobnom aute, má reprezentatívne vystupovanie,je komunikatívny, prozákaznícky orientovaný a zodpovedný.
Našim klientom doručujeme len listové zásielky a preto je práca rovnako vhodná pre mužov ako aj pre ženy a je vhodná aj ako doplnok k vášmu podnikaniu.

Ponúkame Vám zaujímavú prácu,možnosť sebarealizácie,nadštandardný odmeňovaní systém,pravidelný mesačný príjem a prácu v medzinárodnej spoločnosti,ktorá investuje do pravidelného vzdelávania a teambuildingových aktivít .

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku a fotkou zasielajte prosím e-mailom. Motivačný list,alebo pár slov o sebe prečo ste to práve Vy,Vám dá velkú šancu postúpiť do ďalšieho kola!
V prípade nášho záujmu o spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Android - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uchádzač musí byť zo Martina,Čadce alebo Tvrdošína
Nutnosťou je živnostenský list prípadne s.r.o, VLASTNÉ OSOBNÉ MOTOROVÉ VOZIDLO a mobilný telefón s Androidom(kôli našej aplikacii)

Spoločnosť DROPICK je výnimočná kuriérska spoločnosť ktorá svojim obchodným partnerom poskytuje nadštandardné služby v doručovaní listových zásielok a dokumentov.
Naši spolupracovníci pokrývajú celé územie Českej a Slovenskej republiky.
Cieľom je zaistiť spoľahlivý rozvoz a kvalitné služby od nabalenia zásielky,dohodnutie stretnutia s klientom, až po spätné doručenie, vrátane všetkých potrebných dokumentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Peter Bálint
E-mail: poslať životopis
ID: 4816513  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac