Chemik - získaj náborový bonus 3.500€

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Okres Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 230 EUR/mesiac(základná mzda a príplatky podľa zákonníka práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✨ Máš záujem pracovať v oblasti chemickej výroby v etablovanej spoločnosti? ✨ Chceš získať náborový bonus 3.500€?
!!Práca vhodná pre mužov.
Pracuj ako Chemik a Tvojou činnosťou bude najmä:
✔️obsluha chodu bežných chemických a chemicko - technologických procesov.

➕ Náborový bonus 3.500€
➕Zázemie stabilnej spoločnosti ➕Perspektíva odborného a kariérneho rastu v spoločnosti➕Bohatý sociálny program➕Zdravotná starostlivosť➕ Odmena darcom krvi➕ Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

➡️Ak je pracovná ponuka pre vás zaujímavá a spĺňate požadované kritéria, neváhajte nám poslať životopis v slovenskom jazyku.
Všetky obdržané životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

➡️Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Výrobná spoločnosť so stabilnými pracovnými miestami s možnosťou kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Chemik

Prax na pozícii/v oblasti

Chemickej

⚡ odborná prax v chemickom priemysle
⚡ zručnosť v prevádzkovaní chemických technológií a chemických procesov s prihliadnutím k strojnému zariadeniu
⚡práca s PC, MS office

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4647656  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac