Human Capital strategic leader - HR manager

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava - Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
dohodou - zodpovedajúci strategickej dôležitosti tejto pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, globálnu IT SW vývojársku spoločnosť, hľadáme skúseného HR Manažéra/ku, ktorý komplexne zastreší HR agendu. S rastom a úspechom sa firma dostala do stavu, kedy potrebuje zjednotiť HR stratégie a dať im hlavu a pätu. Jednou z najväčších výziev je (ako často v IT spoločnoostiach) je aktivizovať recruit nových talentov pre firemné projekty.

Náplňou práce je:
- vedenie výberových konaní, pomoc pri adaptácii nových zamestnancov na firemnú kultúru, sprevádzanie zamestnancov prostredníctvom všetkých personálnych postupov
- udržiavanie zdravej, bezpečnej a príjemnej pracovnej kultúry a prostredia pre zamestnancov, pomoc pri riešení pracovných problémov
- rozhodovanie o strategickom plánovaní v oblasti riadenia ľudských zdrojov
- spolupráca s ďalšími organizačnými útvarmi organizácie, poradenstvo manažérom v rôznych záležitostiach ľudských zdrojov, odpovedanie na otázky týkajúce sa procesov a politík v oblasti ľudských zdrojov
- plánovanie, organizovanie a kontrolovanie všetkých činností personálneho oddelenia
- príprava rozpočtu pre personálne oddelenie

Súčasťou pozície je študovanie legislatívy a sledovanie zmien, aby všetky firemné zásady a postupy boli v súlade s platnými pracovnoprávnymi predpismi.

- zamestnanci si môžu prispôsobiť balík pre seba a svoje rodiny (napr. lekársky, zubný a ďalšie)
- platené voľno počas choroby, platené osobné voľno a dovolenka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálny poskytovateľ softvérových riešení a služieb pre FMCG spoločnosti.
Jednotka na SW trhu vo svojom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme osobnosť, prirodzeného vodcu, človeka, ktorý dokáže analyzovať a riešiť problémy, motivovať, plánovať a organizovať, niekoho s pružným myslením, s vyjednávacími a prezentačnými schopnosťami, niekoho so schopnosťou budovať dobré medziľudské vzťahy.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3168614  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - zodpovedajúci strategickej dôležitosti tejto pozície