SW Analytik/architekt (Modern SW development company - focused on Windows platform)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa skúseností 1800-2700 EUR/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je vývoj SW a programovanie tvojou vášňou? Si otvorený novým možnostiam a chceš sa zdokonalovať?

Hľadáme SW analytika/programátora/junior architekta, ktorý sa nebojí výziev a je schopný pracovať v dynamickom prostredí. Tvojou prvou úlohou bude porozumieť SW vývoju u nás. Analyzovať ho a následne mať vplyv na zdokonaľovanie softvérových riešení, ktoré vyvíjame. Budeš zodpovedný za implementáciu best practices a inovácií do našich projektov.

Náplň práce:
- Vedenie a riadenie vývojového tímu vo všetkých fázach vývojového cyklu softwaru
- Analýza zadania, návrhy vhodného riešenia, návrhy na rozvoj softwaru, vytvárať / aktualizovať postupy, návrh dizajnu a programátorských riešení
- Identifikácia neefektivity a návrh zlepšení
- Podporovať vývoj aplikácií, testovanie a implementáciu
- Zodpovednosť za efektivitu a spoľahlivosť vytvorených riešení
- Koordinácia práce jednotlivých členov vývojárskeho tímu
- Návrh riešenia, definovanie úloh pre programátorov
- Systémová analýza, dizajn, kódovanie, užívateľské testovanie, implementácia, podpora, dokumentácia
- Zodpovednosť za výber vhodných technológii a toolov
- Navrhovanie zmien a inovácií procesov
- Voľba vhodnej softvérovej a hardvérovej infraštruktúry
- Prideľovanie úloh členom tímu
- Dohľad nad dodržiavaním termínov
- Testovanie zmien
- Komunikácia s vývojovým tímom
- Komunikácia s ostatnými tímami
- Sledovanie nových technológií alebo vývojových nástrojov

Zaujala Ťa táto ponuka ? Neváhaj nás kontaktovať!

- výborný pracovný kolektív, rodinná atmosféra
- výučba anglického jazyka v priestoroch spoločnosti
- občerstvenie na pracovisku
- teambuildingové akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia informačných systémov pre riadenie a správu sietí čerpacích staníc. Spoločnosť spravuje infraštruktúry svojich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retail, datawarehouse, reporting a vyvíja softvér pre riadenie sietí čerpacích staníc. Tiež vyvíja nové produkty v oblasti HW ako aj ďalšie inovatívne produkty, ktoré idú s dobou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- 3-ročné skúsenosti s vývojom softwarových aplikácií
- znalosť SW vývoja
- znalosť programovacích jazykov v rámci vývoja SW pre Windows platformu
- komunikatívnosť a schopnosť viesť tím
- samostatnosť a schopnosť tímovej práce
- schopnosť riešiť problémy, analytické myslenie
- spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovednosť

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3159770  Dátum zverejnenia: 14.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa skúseností 1800-2700 EUR/mesiac brutto