PMO - project management officer (in Worldwide Consulting company!)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Bratislava (oblasť Mlynské Nivy) /Zahraničie v prípade pracovných ciest, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP or upon agreement
attractive salary package between 1300-1900 EUR/mesiac (+ diéty, + odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou celosvetovej konzultačnej špoločnosti!
Zameriavame sa na IT/telco/finance consulting a ak máš skúsenosti s PMO či PM nástrojmi a zároveň chuť rásť a cestovať tak si náš človek.

Čítaj ďalej a pošli svoje CVčko.

Náplň práce:
* Organizovanie, moderovanie, tvorba dokumentácie a koordinácia projektových tímov.
* Komunikácia a koordinácia s jednotlivými členmi týmu a oddeleniami.
* Vypracovávanie dokumentov (grafy, tabuľky a prezentácie) a management v štruktúrovanej podobe.
* Zodpovednosť za verejné obstarávanie a správu projektových nástrojov .
* Príprava projektových reportov.
* Pridružená Administratíva.

* Práca v medzinárodnom tíme a spolupráca so zahraničnými kolegmi.
* Flexibilný pracovný čas a atraktívne pracovné prostredie.
* Pracovné cesty do Nemecka.
* Unikátne tréningy a školenia = unikátne príležitosti pre vlastný rozvoj.
* Atraktívne platové ohodnotenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

For who will you work?

Leading digital – well consulted into the future. We accompany our clients on their way into the digital economy – with classical management consultancy and outstanding technology expertise. We help our clients to drive the technical evolution in Europe for the big Operators.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Pracovné skúsenosti ako člen projektového tímu (prípadne skúsenosť s podobnou pozíciou.)
* Certifikáty z projektového manažmentu (napr. Prince2, PMI, SCRUM, Six Sigma ), základná skúsenosť s uplatňovaním týchto zásad je výhodu
* Vzdelanie v technickej/ alebo IT alebo finančnej oblasti
* Bezproblémové používanie MS Office (advanced user)
* Can-do attitude v práci, orientácia na úspech a výborné komunikačné zručnosti
* Záujem a ochota cestovať (budúce projekty/ kariérny postup)
* Výhodou je skúsenosť z oblastí: finančná, vrátane (P2P), Logistika a sieťová infraštruktúra, HR, Real Estate Management, Data Management, Kontrakt Management, Roll-out management, Procurement

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2927789  Dátum zverejnenia: 9.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: attractive salary package between 1300-1900 EUR/mesiac (+ diéty, + odmeny)