Android application developer (Java Developer)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
podľa skúseností ale senior max do 2200EUR s tým, že firma stále rastie, a s tým rastú aj zamestnanci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície

Spolu s tímom budete pracovať aj na vývoji mobilnej aplikácie pre veľkú americkú spoločnosť.

Ide o aplikáciu, ktorá je momentálne určená do telefónov, neskôr ju spolu budeme implementovať do tabletov.

Na tejto pozícii máte možnosť naučiť sa pracovať na veľkom Android projekte. Denne tak budete ovplyvňovať desaťtisíce ľudí po celom svete.
Pozor, nejde o bežnú B2B aplikáciu, ohľad sa berie aj ne design a UX
Aby sa práca nestala stereotypnou, platí možnosť presunúť sa medzi projektmi
Platové ohodnotenie podľa skúseností až do 2.200€

finančné ohodnotenie hodné Vašich schopností
práca z domu nie je u nás problém
možnosť sebarealizácie a spraviť z ničoho niečo
kolektív mladých ľudí nabitých energiou
mnohé teambuildingové akcie
parkovacie miesto pre každého zamestnanca

Ak hľadáš rast v oblasti informačných technológii a firmu, ktorá ti v tom pomôže, napíš a pridaj sa k nám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je tu preto, aby poskytoval svojim zákazníkom softvérové riešenia, ktoré dodáva načas a v adekvátnej kvalite. Pri vývoji aktívne s klientmi komunikuje, aby zabezpečil 100 % spokojnosť s výsledným produktom. Je to firma, ktorej vládne mladý duch, vďaka čomu rýchlo rastie. Cieľom je dosahovať výsledky, ktoré nevidia len veľké firmy, ale aj koncoví používatelia riešení. V rámci kolektívu prebieha otvorená komunikácia a je vítaný každý návrh na zlepšenie, ktorý zo strany kohokoľvek v rámci firmy príde.

Nehľadáme iba zamestnanca. Radi vás privítame, ak vás baví programovanie a nikdy si nepoviete „tak, teraz už viem úplne všetko“. Vďaka ucelenosti a rozsahu našich projektov môžete neustále rásť a vzdelávať sa v tom, čo vás zaujíma. Nemusíte sa báť, na každom projekte pracujeme spolu a vždy si vzájomne pomôžeme. Aj o tom je naša firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požadované technické znalosti

Aspoň 2 roky skúseností s vývojom aplikácií pre Android
Skúsenosti s GIT resp. iným verzionovacím systémom
Skúsenosti s SQL databázami
Ak máte skúsenosti s vývojom aplikácií pre iné platformy, budeme nadšení!

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2901235  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností ale senior max do 2200EUR s tým, že firma stále rastie, a s tým rastú aj zamestnanci.