Výrobní operátor pro Škoda Auto

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
14.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
850-1100 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha a jednotlivých výrobních zařízení a montáž jednotlivých dílů do automobilů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• PRACOVNÍ SMLOUVU UZAVŘENOU PŘÍMO SE SPOLEČNOSTÍ ŠKODA AUTO
• reálný výdělek až 26 300 Kč (včetně příplatků) a po 3 měsících až 30 000 Kč
• od 1.1.2017 navýšení mzdy o více než 15%
• náborový příspěvek 3000 Kč vyplacený v prvním měsíci
• dovolená 5 dnů dovolené navíc
• příplatky za práci odpoledne a v noci
• příplatky za přesčasy a víkendy
• zajištěné závodní stravování na všech směnách
• osobní ohodnocení po 3 měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)
• zajištění ubytování a příspěvek na ubytování (1200 Kč / měsíc)
• svozové autobusy z měst: Hradec Králové, Náchod, Městec Králové, Český Dub, Králíky

Informace o náboru

Prosím kontaktujte mne na uvedeném telefonním čísle, nebo použijte odpovědní formulář.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného zákazníka ŠKODA AUTO, a.s., zabývajícího se výrobou a montáží automobilů Škoda, hledáme větší počet vhodných kandidátů na pozice operátora výroby montážní linky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• minimálně SOU s výučním listem
• praxe ve strojírenské společnosti výhodou
• manuální zručnost
• logické uvažování
• schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy
• týmový přístup
• ochotu pracovat ve třísměnném provozu
• dobrý zdravotní stav – fyzickou zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2765055  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850-1100 EUR