Vedúci oddelenia zabezpečenia kvality

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
Možný ihneď, Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva a je zodpovedný za :
- za zostavovanie smerníc v rámci platnej legislatívy, ich kontrolu a aktualizáciu,
- za spracovanie plánov riadenia kvality nových výrobkov a technologických procesov,
- spracovanie technicko-ekonomických štúdií, rozborov a prognóz kvality vo výrobe,
- zisťovanie príčin zníženej kvality výrobkov a návrh opatrení na dosiahnutie požadovanej kvality.

Spolupracuje :
- s ostatnými vedúcimi oddelení spoločnosti a vedením spoločnosti,
- pri auditoch (interné, zákaznícke).

Zodpovedá :
- za zaisťovanie efektívnosti hospodárenia zvereného oddelenia,
- riadenie, koordináciu a kontrolu výsledkov práce zvereného oddelenia,
- koordinácia riadenia kvality, normalizácia skúšobníctva,
- za vyhodnotenie systémov riadenia kvality v organizácii.

Vykonáva :
- príkazy svojho vedúceho pracovníka,
- metodické riadenie vstupnej, výstupnej a medzi operačnej kontroly.

Dodržiava :
- bezpečnostné predpisy v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- požiadavky kvality v zmysle platných predpisov zamestnávateľa,
- právne predpisy a ostatné predpisy na zaistenie BOZP, OPP a OŽP.

Úroveň právomocí:
-upozorňuje na nedodržiavanie interných predpisov a pracovných postupov
-upozorňuje na nedodržiavanie technologického postupu pri výrobe
-upozorňuje na problémy s kvalitou, pozastaví výrobný proces pri zistení odchýliek

- 13.plat
- prémiový systém
- služobné auto + príspevok na tankovaciu kartu
- stravovanie zadarmo
- aktívne vzdelávanie zamestnancov

Počet rokov praxe: min. 5 rokov praxe na riadiacej pozícii v oblasti kvality
IT zručnosti: MS Office – pokročilý,
Jazykové znalosti : Anglický jazyk – úroveň B2/C1

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Líder vo svojej oblasti na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Kvalita produkcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

precíznosť, zodpovednosť, zmysel pre detail a dodržiavanie noriem, vedenie ľudí

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2762902  Dátum zverejnenia: 20.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000