Absolventská prax - HR administratíva DRILL B.S. spol. s r.o.

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Grӧsslingová 51, 811 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent a hľadáš úspešnú personálno-poradenskú spoločnosť, v ktorej môžeš naštartovať svoju kariéru v oblasti HR?

Mladým absolventom ponúkame možnosť prvého kroku k pracovnému pomeru.

Získanie praktických skúsenosti v značkovej personálno-poradenskej spoločnosti môže byť Vašim novým kariérnym začiatkom v oblasti HR.

Pozícia je vhodná pre mladého aktívneho človeka do 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a od jej ukončenia nemal pravidelne platené zamestnanie presahujúce obdobie najmenej 6 po sebe nasledujúcich mesiacov. (“absolvent školy” na základe zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti).

Popis pracovného miesta:
• Miesto bude vytvorené počas obdobia 6 mesiacov (§51 absolventská prax zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti) následne prijatie "absolventa" do pracovného pomeru.
• vykonávanie pracovných činností v rozsahu 20 hodín týždenne.
• po uplynutí dvoch mesiacov nárok na 10 dní dovolenky.
• iné výhody a benefity.

Náplň pracovnej činnosti:
• Pomocné administratívne práce pri hľadaní nových zamestnancov, sledovanie voľných pracovných miest, telefonické kontaktovanie záujemcov, spracovávanie životopisov a vedenie evidencie.
• Podpora pri náborových činnostiach /recruitment, executive search, contracting/
Aktívna práca s databázou spoločnosti /vyhľadávanie, dopĺňanie, reporting/
• Spolupráca s úradmi práce, obecnými a miestnymi organizáciami a inými kooperujúcimi spoločnosťami.
• Účasť sa na výberových konaniach, pohovoroch.
• Reprezentovanie spoločnosti.
• Iné činnosti na základe poverenia nadriadeného

• Mobil, notebook a ďalšie vybavenie.
• pri úspešnom zapracovaní možnosť prechodu na HPP, seriózny prístup, stabilitu, možnosť nadobudnutia profesionálnych skúseností a odborných zručností.
• práca pod vedením špičkových konzultantov a headhunterov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, odbor: administratíva, manažment, ekonomika, marketing, podnikanie, cestovný ruch, personalistika, ľudské zdroje a podobné zamerania.
• Flexibilita, pracovitosť, iniciatíva, zodpovednosť, proaktívny a prozákaznícky prístup, chuť učiť sa a rásť

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2621372  Dátum zverejnenia: 24.6.2016