Nákupca

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
okres Senec, Maďarsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta (automobilový priemysel) hľadáme kandidáta s aspoň 4-ročnou skúsenosťou v oblasti nákupu s aktívnou znalosťou anglického a maďarského jazyka.

Miesto práce: Senec + min.2 dni v týždni Biatorbágy (Maďarsko)
Jedná sa o zástup za MD.

Náplň práce:

- Samostatné vedenie aktivít zverených v rámci nákupného oddelenia v súlade so stanoveným časovým harmonogramom, a plánom úspor
- Vedenie rokovaní s dodávateľmi, vyjednávanie cien (najmä Maďarsko, sčasti CZ, SK)
- Zodpovednosť za projektovú a tendrovú dokumentáciu podľa interným predpisov a bežných obchodných noriem
- Priebeh výberových konaní v súlade s internou metodikou
- Reporting zverených aktivít
- Administrácia (Super User) nákupného modulu a katalógov vrámci modulu (nahrávanie nových katalógov, udržiavanie platných katalógov)
- Plánovanie, vykonávanie a follow up tréningov pre zamestnancov v súvislosti s nákupným modulom
- Mesačný reporting používania nákupného modulu, mesačný a kvartálny reporting zoznamu schválených dodávateľov a obratu s dodávateľmi
- Administrácia dodávateľskej databázy, udržiavanie platných informácii a manažment kontraktov vrámci databázy
- Koordinácia nových systémových projektov

telefón, laptop
- motorové vozidlo na súkromné účely
- vzdelávanie
- medzinárodné prostredie s možnosťou uplatnenia samostatnosti a kreativity pri plnení pracovných úloh pre 3 krajiny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automobilový importér

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• znalosť maďarského a anglického jazyka (biznis úroveň)
• samostatnosť, zodpovednosť
• 5 rokov v nákupnej činnosti
• skúsenosti s obchodným vyjednávaním (preferovane na medzinárodnej úrovni)
• skúsenosti s vytváraním komoditných stratégií
• skúsenosti s vytváraním a vedením rozpočtov aktivít a obchodných stredisiek
• dobré komunikačné, prezentačné a analytické schopnosti
• stredoškolské vzdelanie, VŠ výhoda
• uživateľské schopnosti Microsoft Office (Excel, Powerpoint, Outlook, Word)
• vod. preukaz B

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2607674  Dátum zverejnenia: 14.6.2016