Riaditeľ výrobnej potravinárskej spoločnosti

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkonný riaditeľ spoločnosti bude mať plnú zodpovednosť za riadenie zavedenej súkromnej spoločnosti. Tvorbu stratégie rozvoja, hospodárenie a obchodné výsledky spoločnosti, identifikáciu obchodných príležitostí a vedenie kolegov, jednanie s kľúčovými dodávateľmi (nákup) a odberateľmi (aktívny predaj voči kľúčovým partnerom). Ďalej budovanie distribučných predajných kanálov. Vytváranie a rozvíjanie firemnej kultúry, reprezentovanie spoločnosti navonok.

• tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov
• obhajoba ročných finančných plánov pred majiteľmi
• operatívne riadenie spoločnosti (denná prevádzka spoločnosti, vrátane riadenia zamestnancov)
• jednanie s kľúčovými dodávateľmi a odberateľmi (vyhľadávanie a získavanie obchodných partnerov, lobing a vedenie obchodných jednaní u VIP dodávateľov a odberateľov)
• priebežná analýza trhu; monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
• definovanie a riadenie politiky ľudských zdrojov, výber kľúčových manažérov, interná komunikácia a celkovo vytváranie dobrej firemnej kultúry
• mesačné správy, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
• dodržiavanie platných právnych noriem

- Bonusový systém
- Služobný byt
- Automobil aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Renomovaná slovenská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemicko-technologické alebo Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• 5 rokov praxe samostatného riadenia stredne veľkej obchodnej spoločnosti v oblasti farmácie, potravinárstva, alkoholu /liehu/ a nealko nápojov
• Skúsenosť s predajom voči kľúčovým klientom
• Výborná angličtina
• Skúsenosť v oblasti nákupu, rámcové dojednania, dohodovanie cien
• Znalosť ekonomiky obchodnej spoločnosti
• Schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, schopnosť budovať dlhodobé obchodné vzťahy
• Organizačné a komunikačné schopnosti

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2411557  Dátum zverejnenia: 26.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou