SAP developer ( ABAP or WEBUI or WebDynpro,

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovať technický consulting;
- realizovať analýzu a návrh zákazníckych riešení;
- implementácia zákazníckych riešení;
- účasť na zákazníckych projektoch;
- príprava zákazníckej dokumentácie;
- školenie koncových užívateľov;
- realizovať správu a údržbu systémov.

- atraktívna mzda + bonusy;
- množstvo benefitov;
- práca v príjemnom prostredí a tíme skúsených expertov;
- zaujímavé projekty umožňujúce profesný rast;

Pozicia umoznuje profesny rast, ucast na roznych skoleniach, ziskavanie certifikacii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je etablovaná spoločnosť ponúkajúca vysokoprofesionálne služby čo sa oblasti SAP týka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
ABAP - Pokročilý

- pozícia je vhodná pre SAP Developera s 2 a viac ročnou skúsenosťou;
- Idealne hladame SAP Webui developera, alebo je pre nas zaujimavy kandidat so zaujmom o specifikovanie sa do WEBUI;
- flexibilná pracovná doba;

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2079886  Dátum zverejnenia: 5.8.2015