Hlavný účtovník s AJ

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovníctva v súlade s účtovnými a daňovými predpismi
- zabezpečenie správnosti, úplnosti a včasnosti účtovnej a daňovej evidencie
- spracovanie DPH + KV+ SV
- spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej závierky
- príprava podkladov pre reporting
- spracovanie finančných výkazov a DPPO
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- príprava podkladov pre audit, spolupráca s kontrolnými orgánmi a daňovými úradmi
- určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc
- sledovanie legislatívy a kontrola účtovných operácií podľa platnej legislatívy

- týždeň dovolenky naviac
- zázemie medzinárodnej firmy
- balíček ďalších benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je popredný výrobca a predajca v oblasti Healthcare. Do tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Hlavný účtovník.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Ukončené VŠ/VOŠ vzdelanie
- minimálne 3 ročné skúsenosti s komplexným účtovníctvom
- znalosť súvisiacej legislatívy
- skúsenosť s ekonomickými analýzami alebo plánovaním je výhodou
- znalosť Microsoft Dynamic NAVISION
- proaktívny prístup k práci, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
- nástup dohodou

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2017016  Dátum zverejnenia: 17.2.2015