Network engineer VoIP / Cisco UCM / UCS

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nastavený motivačne, v súlade s kandidátovými znalosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh, implementácia a servis komunikačných systémov so zameraním na VoIP, Cisco UCM a UCS systémov
• Konzultácie a návrhy riešení podľa požiadaviek zákazníka
• Práca na zákazkách – realizácia a koordinácia implementácií
• Zodpovednosť za tvorbu technickej dokumentácie
• Zodpovednosť za úspešné dokončenie projektov v danej oblasti
• Aktívna spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je popredný dodávateľ riešení pre oblasť informačných a telekomunikačných technológií.
Ponúka prácu na zaujímavých projektoch v stabilnej spoločnosti s dobrým menom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý

• VŠ vzdelanie technického zamerania
• Prax minimálne 3 roky v oblasti ICT
• Znalosť Cisco technológií, ideálne doložená stupňom certifikácie
• Znalosť Cisco UCS a UCM systémov
• Výborná znalosť platformy MS Windows
• Výborná znalosť platformy VMware
• Praktické skúsenosti s návrhom a implementáciou CUCM or CUCME or VoIP technologií
• Praktické skúsenosti s návrhom a implementáciou LAN/WAN, QoS
• Praktické skúsenosti s návrhom a implementáciou video konferenčných technológii
• Znalosť a skúsenosti s CC (Contact Centre) technológiou výhodou

• Schopnosť aktívne hľadať, nájsť a navrhovať riešenia podľa aktuálnych potrieb zákazníka
• Schopnosť písať súvislý text technického charakteru
• Aktívna znalosť angličtiny
• Spoľahlivosť, samostatnosť, s chuťou vzdelávať sa
• Proaktívny prístup ku zvereným úlohám
• Organizačné schopnosti
• Záujem o problematiku ICT
• Vodičský preukaz skupiny B

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1954949  Dátum zverejnenia: 15.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nastavený motivačne, v súlade s kandidátovými znalosťami