Operations manager / ředitel závodu

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčové odpovědnosti na pozici:
-Motivuje cca 200 pracovníků ve výrobním závodě
-Plánuje, řídí a koordinuje činnosti jednotlivých úseků závodu (výroba, logistika, EHS a kvalita)
-Odpovídá za efektivnost výroby, dodávky zákazníkům a zajišťuje implementaci potřebných změn
-Navrhuje a řídí nové investice a projekty
-Spolupracuje s ostatními závody v rámci divize a skupiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-Velmi zajímavou příležitost pracovat pro jednoho z leaderů ve svém oboru
-Zázemí velké nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního rozvoje
-Finanční ohodnocení odpovídající významu pozice
-Balíček firemních benefitů (včetně služebního vozu)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je společnost SAINT – GOBAIN divize GLASSOLUTIONS, přední výrobce stavebního skla, který je součástí významné mezinárodní skupiny, leadera v oblasti Habitat a stavebních materiálů. Pro jeho výrobní závod v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici Operations Manager / Ředitel závodu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
-VŠ vzdělání technického směru
-Min. 5 let praxe na manažerské pozici ve výrobním závodě v mezinárodní společnosti se zkušenostmi v řízení změn
-Zkušenosti se zakázkovou výrobou (nutná podmínka)
-Velmi dobrou orientaci v souvisejících oblastech (ekonomika, personální oblast, lean management, , …)
-Výbornou znalost anglického a českého jazyka
-Znalost ISO 9001, MS Office
-Samostatnost, flexibilitu a orientaci na cíl
-Týmového hráče otevřeného změnám
-Velmi dobré komunikační schopnosti
-Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1904037  Dátum zverejnenia: 20.10.2014