Obchodný manažér/ka

DREVONAEXPORT s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01/04/2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 5 000 EUR/mesiacodmeny z obchodnej činnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

veľkoobchod s drevárskymi materiálmi a nábytkom, akvizičná činnosť, starostlivosť o zákazníkov, obchodné stretnutia v cudzom jazyku, nutnosť cestovať v EU

stabilný a priateľský kolektív, nadštandardné pracovné ohodnotenie, 13. plat

Výberové konanie prebehne v dvoch kolách: prvé kolo matematicko-logické testy, druhé kolo osobný pohovor

Na výberové konanie budú pozvaní, len vybraní uchádzači.
C

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

tovaroznalectvo v drevárskom priemysle, samostatnosť, systematickosť, cieľavedomosť, znalosť spoločenskej etikety, kultivované vystupovanie, matematické a logické myslenie

prax v obchode je podmienkou, prax v drevárskom obore je
vítaná

výroba nábytkárskych polotovarov a predaj veľkoplošného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2160685  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac