Ošetřovatel - Německo, region Berlín – nástupní možný ihned!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významného provozovatele domů s pečovatelskou službou v oblasti Berlína, hledáme v rámci zprostředkování práce (nejedná se o tzv. Zeitarbeit) k brzkému nástupu ošetřovatele-asistenta (m/ž) do zaměstnaneckého poměru.

Co Vás čeká:

- základní péče o pacienty
- doprovázení pacientů při běžných denních aktivitách
- pomoc při mobilizaci a aktivaci pacientů
- dokumentace péče, podávání hlášení o stavu pacientů
- provádění přípravných a úklidových prací typických pro tento obor

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízí Váš budoucí zaměstnavatel:

- atraktívní platové ohodnocení s příplatky za nadstandardní výkony
- možnost zvýšení kvalifikace na úroveň odborné pracovní síly
- poskytnutí přechodného ubytování za nízké náklady
- pomoc při vyhledávání trvalého ubytování v místě
- individuální zapracování

Informace o náboru

Životopisy prosíme v němčině.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Provozovatele domů s pečovatelskou službou v Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví, pečovatelství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně ošetřovatelský kurz v rozsahu ca 200 hodin
- pracovní zkušenosti výhodou
- řidičský průkaz výhodou
- znalosti němčiny min. na úrovni B1
- tělesná zdatnost, psychická odolnost
- připravenost na práci ve směnách
- spolehlivost

Jako poskytovatel personálních služeb jsme byli pověřeni spravovat tuto pracovní nabídku. Velmi rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace – pro Vás jako uchazeče jsou naše služby samozřejmě kompletně zdarma.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3045051  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou