Ihned! Elektroinstalatéři do Zwickau/ Chemnitz - Německo

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
2800 - 3000 Euro měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše klienty z lokality Zwickau/Chemnitz přijmeme okamžitě zkušené elektroinstaléry na tyto činnosti:

- stavby bytových domů, kancelářských budov, obchodů, institucí
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- pokládání domovních přípojek
- montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- tarifní plat a diety
- práce na stavebních projektech v regionu Zwickau/Chemnitz (spolk. země Sasko, poblíž Chemnitz)
- standardně zajišťujeme ubytování v místě výkonu práce
- pro zájemce možnost denního dojíždění za prací z domova (vhodné pro uchazeče ze západních Čech poblíž hranic se SRN)
- pracovní doba min. 40 hod. /týdně (dle potřeby klienta možné presčasy)
- příplatky za presčasy, práci o svátcích a nedělích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou celkem 300 Euro (po odpracovaných 6-ti měsících)
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- záruka práce po celý rok bez přestávek
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti )
- možnost vyplácení záloh za každý odpracovaný týden
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu, obuvi a základního pracovního náčiní
- umožňujeme zaměstnat i dvojici (oba se musí dorozumnět německy alespoň na mírné komunikatívní úrovni)

Informace o náboru

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Elektroinstalace a vše, co nabízená práce spojená s touto profesí obnáší.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrikář, elektroinstalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie - uchazeč se musí samostatně dorozumět na pracovišti, pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém
- víceletou pracovní zkušenost v oboru a rovněž zkušenost v oboru elektroinstalace z Německa, příp. z Rakouska nebo Švýcarska, ne starší 5-ti let a trvající alespoň několik měsíců

Dále požadujeme:
- výuční list v oboru
- dobrou orientaci v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování a výbornou pracovní disciplínu
- samostatnost
- flexibilitu - připravenost na práci na více projektech v průběhu roku (projekty mohou mít různou dobu trvání a mohou probíhat na různých místech v regionu)
- vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstleistung GmbH ist ein sächsisches Unternehmen und wurde 1996 gegründet. Aufgrund unserer langjährigen und umfangreichen Erfahrung im Bereich Personaldienstleistung ist es uns gelungen, zu einem namhaften Unternehmen dieser Branche zu werden.

Die von uns geplanten Vorstellungen und Ideen haben wir in die Tat umsetzen können. Dies sind z.B. verstärkte Kunden- und Mitarbeiterbetreuung, verbesserte Mitarbeitermotivation und daraus resultierend, eine größere Zufriedenheit bei unseren Kunden.

Unternehmen unterschiedlicher Branchen und Größenordnungen nutzen unsere Dienstleistung, von der „Ein-Mann-Überlassung“, Großprojekten bis hin zur Personalvermittlung. Die Begriffe „Personalproblem“ oder „Personalengpässe“ gehören für unsere Kunden der Vergangenheit an. Wir unterstützen unsere Kunden im gesamten Bundesgebiet und zwischenzeitlich auch im Ausland.

Adresa společnosti

Dremo Personaldiensleistung GmbH
Mengsstr. 4
D-01139 Dresden
Německo

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2642159   Dátum zverejnenia: 24.11.2016