Ošetřovatel/-ka - Německo - Ihned!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
1500 - 1700 Euro měsíčně, k tomu diety cca 330 Euro netto, ubytování zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše německá personální firma přijímá na hlavní pracovní poměr zkušené ošetřovatele do domovů pro seniory, zejména do Bavorska a Bádenska-Württemberska.

Co na Vás čeká:
- odpovědná a komplexní péče o pacienty v lůžkových zařízeních, zejména v domovech seniorů
- zdravotní péče a pomoc při pohybu a aktivaci pacientů
- doprovázení pacientů při jejich aktivitách během dne
- dokumentace provedené práce

V rámci vykonávání práce se považuje za samozřejmost dodržování nutných ochranných opatření a dodržování a realizace platných hygienických předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na dobu neurčitou na základě pracovní smlouvy
- tarifní výdělek a diety
- ubytování zdarma po celou dobu nasazení (ubytování organizujeme)
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- sociální zajištění (zdravotní, důchodové, pojištění v nezaměstnanosti)
- možnost vyplácení peněžních záloh týdně
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu

Informace o náboru

- upřednostňujeme uchazeče s řidičským průkazem a vlastním automobilem
- znalost němčiny na komunikativní úrovni nutná
- zaměstnáme pouze uchazeče se zkušenostmi z lůžkového zařízení s komplexní péčí
- životopisy a průvodní dopisy zasílejte v němčině
- nezaměstnáváme skupiny pracovníků, pouze jednotlivce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Péče o osoby závislé na pomoci druhého člověka.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ošetřovatel

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost němčiny - schopnost komunikovat v práci i v běžných situacích
- praxe z pečovatelských zařízení nebo nemocnic (nestačí zkušenost s domácí péčí neboli tzv. 24-hodinovou péčí, či s péčí o člena rodiny!)
- min. dokončené vzdělání v oboru ošetřovatel
- samostatnost, spolehlivost, svědomitost, vstřícnost
- pozitivní postoj ke starším a nemocným osobám
- připravenost na práci ve směnách, také o víkendech a svátcích
- dobrá fyzická i psychická kondice
- schopnost pracovat v týmu
- flexibilita (místo výkonu práce se může měnit - spolupracujeme se zařízeními po celém Německu)
- základní znalosti práce s PC výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstleistung GmbH ist ein sächsisches Unternehmen und wurde 1996 gegründet. Aufgrund unserer langjährigen und umfangreichen Erfahrung im Bereich Personaldienstleistung ist es uns gelungen, zu einem namhaften Unternehmen dieser Branche zu werden.

Die von uns geplanten Vorstellungen und Ideen haben wir in die Tat umsetzen können. Dies sind z.B. verstärkte Kunden- und Mitarbeiterbetreuung, verbesserte Mitarbeitermotivation und daraus resultierend, eine größere Zufriedenheit bei unseren Kunden.

Unternehmen unterschiedlicher Branchen und Größenordnungen nutzen unsere Dienstleistung, von der „Ein-Mann-Überlassung“, Großprojekten bis hin zur Personalvermittlung. Die Begriffe „Personalproblem“ oder „Personalengpässe“ gehören für unsere Kunden der Vergangenheit an. Wir unterstützen unsere Kunden im gesamten Bundesgebiet und zwischenzeitlich auch im Ausland.

Adresa společnosti

Dremo Personaldiensleistung GmbH
Mengsstr. 4
D-01139 Dresden
Německo

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 1865176   Dátum zverejnenia: 8.8.2016