Obchodně-technický zástupce pro prodej automatizace Siemens

DREAMland, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

  • ŘP sk.B
  • komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost, technický typ
  • min. SŠ vzdělání nebo vyučen s maturitou
  • znalost práce na PC - MS Office
  • výhodou předešlá praxe na obdobné pozici
  • výhodou částečná znalost produktu

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou práci ve společnosti, která se zabývá opravami, prodejem, nákupem repasovaných a nových produktů Siemens z oblasti automatizační techniky simatic S5, simatic S7, sinumerik, simodrive, operační panely atd., více na www.dreamland-plc.cz

  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, home office
  • základní plat + pohyblivá složka na základě uzavřených objednávek

Náplň práce

  • vyhledávání nových zákazníků v regionech Banskobystrický + Prešovský + Košický kraj
  • péče o stávající zákazníky, zákaznický servis, tvorba cenových nabídek
  • výsledkem Vaší práce bude uzavřená objednávka se zákazníkem

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2738884  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.